Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 17:00

STOCK CLEARANCE

STOCK CLEARANCE


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M,DUPLEX

 Patchcord οπτικής ίνας OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M,DUPLEX..

7,38€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,95€

CableExpert Power Cord VDE approved 1.8m PC-186A-VDE

Υψηλής ποιότητας εγκεκριμένο καλώδιο τροφοδοσίας VDE Βύσμα εξόδου 90 μοιρώνΕκτός συσκευασίας..

2,29€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,85€

Lande Επιτοίχια καμπίνα 9U Π540/Β400 LN-SH09U5440-CC-F0

• Υλικό: Ατσάλινο φύλλο• Επιλογές χρώματος: RAL 7035 Ανοιχτό γκρι• Παράδοση με επίπεδη συσκευασία• 4..

99,20€ Χωρίς ΦΠΑ: 80,00€

Power Adapters PoE-24-12W

Power Adapters PoE-24-12WΗ Ubiquiti Networks προσφέρει προσαρμογείς Power over Ethernet (PoE) για να..

9,24€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,45€

Power Adapters PoE-24-12W (4 τεμάχια)

Power Adapters PoE-24-12W (4 τεμάχια)Η Ubiquiti Networks προσφέρει προσαρμογείς Power over Ethernet ..

20,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,13€

Power supply R

Καλώδιο τροφοδοσίας RΕκτός συσκευασίας..

9,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,06€

Power supply R1

Καλώδιο τροφοδοσίας R1 Εκτός συσκευασίας..

9,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,06€

Power supply R2A

Καλώδιο τροφοδοσίας R2A Εκτός συσκευασίας..

9,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,06€

UF-SM-1G-S SFP

UBNT-UF-SM-1G-SΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ταιριάζουν στις ..

29,75€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,99€

ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΞΩΤ. 6P4C ΑΥΤ. ΜΙΚΡΗ LNC

·         -  Πιστοποιητικά: Ναι ·        -..

0,68€ Χωρίς ΦΠΑ: 0,55€