Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 17:00

Stock Clearance – Patchcord, Power Adapters, Power Supply

Stock Clearance – Patchcord, Power Adapters, Power Supply

Stock προϊόντα σε ανταγωνιστικές τιμές, που κάνουν την καθημερινότητα στο σπίτι, το γραφείο, το αυτοκίνητο καλύτερη και πιο διαδραστική. Για αξεπέραστη smart home εμπειρία και για τη διαμόρφωση των συσκευών σας με τον πιο αξιόπιστο τρόπο, δείτε την συλλογή του aic-eshop.


Patchcord, Power Adapters, Power Supply, πρίζα τηλεφώνου…όλα σε άμεση διαθεσιμότητα και στις καλύτερες προσφορές της αγοράς.


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M,DUPLEX

 Patchcord οπτικής ίνας OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M,DUPLEX..

7,38€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,95€

Lande Επιτοίχια καμπίνα 9U Π540/Β400 LN-SH09U5440-CC-F0

• Υλικό: Ατσάλινο φύλλο• Επιλογές χρώματος: RAL 7035 Ανοιχτό γκρι• Παράδοση με επίπεδη συσκευασία• 4..

99,20€ Χωρίς ΦΠΑ: 80,00€

Power Adapters PoE-24-12W

Τα Ubiquiti Networks προσφέρουν Power over Ethernet (PoE) adaptors για να τροφοδοτήσουν μια ποικιλία..

8,06€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,50€

Power Adapters PoE-24-12W (4 τεμάχια)

Power Adapters PoE-24-12W (4 τεμάχια) Η Ubiquiti Networks προσφέρει προσαρμογείς Power over Etherne..

20,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,13€

Power supply R

Καλώδιο τροφοδοσίας RΕκτός συσκευασίας..

9,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,06€

Power supply R1

Καλώδιο τροφοδοσίας R1 Εκτός συσκευασίας..

9,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,06€

Power supply R2A

Καλώδιο τροφοδοσίας R2A Εκτός συσκευασίας..

9,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,06€

Ubiquiti UniFi Gen2 Switch Pro 48 port (USW-Pro-48) 

Το USW-Pro-48, UniFi Switch Pro 48 είναι ένας πλήρως διαχειριζόμενος διακόπτης Layer 3 με (48) θύρε..

737,97€ 691,85€ Χωρίς ΦΠΑ: 557,94€

UF-SM-1G-S SFP

UBNT-UF-SM-1G-SΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ταιρι..

29,75€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,99€

ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΞΩΤ. 6P4C ΑΥΤ. ΜΙΚΡΗ LNC

·         -  Πιστοποιητικά: Ναι ·       ..

0,68€ Χωρίς ΦΠΑ: 0,55€