SFP

SFP


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20DΟ S-31DLC20D είναι ένας πομποδέκτης 1,25G SFP με υποδοχή διπλού LC 1310nm, για συ..

23,16€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,68€

MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05DΟ S-85DLC05D είναι ένας πομποδέκτης 1,25G SFP με υποδοχή διπλού LC 850nm, για σύν..

20,71€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,70€

MikroTik SFP RJ45 SFP 10/100/1000M

RTB-SFP-S-RJ01Το S-RJ01 είναι RJ45 SFP 10/100 / 1000M module χαλκού, συμβατό με τις περισσότερες θύρ..

28,64€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,10€

OPTIC -SFP- 5324S-02-SC

OPTIC-SFP-5324S-02-SC - Single mode, DDM, WDM SFP moduleΗ οπτική μονάδα πομποδέκτη SFP 1,25Gbps, SC ..

10,11€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,15€

Ubiquiti UFiber UF-GP-B+ GPON

Ubiquiti UF-GP-B+ U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP ModuleΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μονάδες UFiber ..

91,62€ Χωρίς ΦΠΑ: 73,89€

UF-MM-1G SFP

UBNT-UF-MM-1GΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ταιριάζουν στις εφ..

21,02€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,95€

UF-MM-1G SFP 20-Pack

UF-MM-1G SFP 20-PackΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ταιριάζουν ..

183,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 148,38€

UF-SM-1G-S SFP

UBNT-UF-SM-1G-SΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ταιριάζουν στις ..

27,39€ Χωρίς ΦΠΑ: 22,09€

UF-SM-1G-S SFP 20-Pack

UF-SM-1G-S  SFP 20-PackΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ται..

237,31€ Χωρίς ΦΠΑ: 191,38€