Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 17:00

SFP

SFP


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20DΟ S-31DLC20D είναι ένας πομποδέκτης 1,25G SFP transceiver  με υποδ..

24,92€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,10€

MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05DΟ S-85DLC05D είναι ένας 1,25G SFP transceiver με υποδοχή διπλού LC 850n..

20,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,13€

MikroTik SFP RJ45 SFP 10/100/1000M

RTB-SFP-S-RJ01Το S-RJ01 είναι RJ45 SFP 10/100 / 1000M module χαλκού, συμβατό με τις περισσότερες θύρ..

29,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,75€

OPTIC -SFP- 3524S-02-SC

Ο οπτικός πομποδέκτης SFP 1,25Gbps, SC SM, 3km, BIDI WDM, TX1310 / RX1550 SFP SFP transceiver είνα..

10,22€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,24€

OPTIC -SFP- 5324S-02-SC

OPTIC-SFP-5324S-02-SC - Single mode, DDM, WDM SFP module Η οπτική μονάδα πομποδέκτη optical ..

10,11€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,15€

SFP+ to RJ45 module (UF-RJ45-10G)

Το UF-RJ45-10G σάς επιτρέπει να συνδέσετε ένα χάλκινο καλώδιο Ethernet στην υποδοχή SFP + για α..

82,93€ Χωρίς ΦΠΑ: 66,88€

Ubiquiti UFiber UF-GP-B+ GPON

Ubiquiti UF-GP-B+ U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module Η Ubiquiti Networks προσφέρει μονάδες UFibe..

88,52€ Χωρίς ΦΠΑ: 71,39€

UF-MM-1G SFP

Η Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ταιριάζουν ..

24,54€ Χωρίς ΦΠΑ: 19,79€

UF-MM-1G SFP 20-Pack

UF-MM-1G SFP 20-Pack Η Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που..

232,18€ Χωρίς ΦΠΑ: 187,24€

UF-SM-1G-S SFP

UBNT-UF-SM-1G-SΗ Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U Fiber ™ που ταιριά..

29,75€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,99€

UF-SM-1G-S SFP 20-Pack

UF-SM-1G-S  SFP 20-Pack   Η Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία από μονάδες U F..

254,63€ Χωρίς ΦΠΑ: 205,35€