Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 17:00

Patchcord

Patchcord


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M,DUPLEX

 Patchcord οπτικής ίνας OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M,DUPLEX..

7,38€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,95€

FIBER OPTIC PATCH CORD LCUPC-LC 3M

FIBER OPTIC PATCH CORD ΚΑΛΩΔΙΟ ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ LCUPC-LC 3m..

9,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,70€

PATCH CORD ΟΠΤ.ΙΝΑΣ DUPLEX ΠΟΛΥΤΡ. 50/125 LC/ST 1.0m

Patch Cord οπτικής ίνας LSZH (Low Smoke Zero Halogen) Σειρά Patch Cords οπτικής ίνας πολύτ..

5,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,65€