Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 17:00

PATCH CORD ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ DUPLEX ΠΟΛΥΤΡΟΠΟ 62,5/125 LC/SC 2,0m

PATCH CORD ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ DUPLEX ΠΟΛΥΤΡΟΠΟ 62,5/125 LC/SC 2,0m Patchcord
  • Views: 197
  • Κωδικός AIC: 9132
  • SKU: 9132
  • Διαθεσιμότητα: Παράδοση 4 -10 ημέρες
  • 39,30€
  • Χωρίς ΦΠΑ: 31,69€

Ταχύτητα & Αυθημερόν αποστολή

Μεγάλες ποσότητες προϊόντων σε απόθεμα στην αποθήκη μας.

Άμεση εξυπηρέτηση