Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 17:00

PATCH CORD ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ DUPLEX ΜΟΝΟΤΡΟΠΟ 9/125 LC/SC 2,0m

PATCH CORD ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ DUPLEX ΜΟΝΟΤΡΟΠΟ 9/125 LC/SC 2,0m
  • Views: 452
  • Κωδικός AIC: 9128
  • SKU: 9128
  • Διαθεσιμότητα: Παράδοση 4 -10 ημέρες
  • 49,15€
  • Χωρίς ΦΠΑ: 39,64€

Άμεση Αποστολή

Οι παραγγελίες αποστέλλονται αυθημερόν, βάση διαθεσιμότητας και εφόσον έχουν καταχωρηθεί έως τις 12:00 μμ εργάσιμης ημέρας

Διαθεσιμότητα

Για ερωτήσεις διαθεσιμότητας μεγάλης ποσότητας, καλέστε στο 210-2209582