Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 08:00 - 17:00

Converters & Adapters

Converters & Adapters


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

TP-LINK MC220L V4 Gigabit SFP Media Converter

TP-LINK MC220L V4 Gigabit SFP Media ConverterΤι κάνει αυτό το προϊόνΤο MC220L είναι ..

21,37€ Χωρίς ΦΠΑ: 17,23€

TP-LINK MC110CS V6 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

TP-LINK MC110CS V6 10/100Mbps Single-Mode Media ConverterΤι κάνει αυτό το προϊόνΤο MC110CS&..

28,68€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,13€

Gigabit Repeater GPER

RTB-GPERΗ μονάδα GPeR επιτρέπει την επέκταση του καλωδίου Ethernet με πρόσθετο hop (<100 - 150 m ..

19,65€ Χωρίς ΦΠΑ: 15,85€

GPeR-IP67-Case

Εξωτερικό περίβλημα για μονάδες GPeR. Μπορεί να τοποθετηθεί εύκολα σε τοίχους και στύλους. Παρά το ό..

9,92€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,00€

Mikrotik RBFTC11 Routerboard FTC Fiber to copper

Το FTC είναι ένας απλός μετατροπέας ινών σε χαλκό. Σε αντίθεση με πολλούς άλλους μετατροπ..

45,73€ Χωρίς ΦΠΑ: 36,88€