Ωράριο λειτουργίας ⏤ Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 17:00

Connectors

Connectors


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

MikroTik Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

MikroTik Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)Το RBGESP είναι το Gigabit Ethernet Surge Protecto..

13,96€ Χωρίς ΦΠΑ: 11,26€

OPTON adapter LC/UPC SM DUPLEX

LC/UPC Multi Mode Duplex OM4  ..

0,89€ Χωρίς ΦΠΑ: 0,72€

Ubiquiti Ethernet Surge Protector

Surge Protector ETH-SP Ubiquiti Ethernet με υποστήριξη PoE 802.3af...

14,79€ Χωρίς ΦΠΑ: 11,93€

ΠΡΙΖΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΕΠΙΤΟΙΧΗ 2P ΣΛΜ LEYKH N121-02 LANCOM

ΠΡΙΖΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΕΠΙΤΟΙΧΗ 2P SLIM ΛΕΥΚΗ N121-02 LANCOM..

0,84€ Χωρίς ΦΠΑ: 0,68€

ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΞΩΤ. 6P4C ΑΥΤ. ΜΙΚΡΗ LNC

·         -  Πιστοποιητικά: Ναι ·       ..

0,68€ Χωρίς ΦΠΑ: 0,55€

ΤΗΛΕΦ. ΦΙΣ 8P8CS CAT6 ΥΗ8-8602

Τηλεφωνικό φιςCAT6 θωρακισμένο..

0,10€ Χωρίς ΦΠΑ: 0,08€

ΤΗΛΕΦ. ΦΙΣ 8P8CS CAT6 ΘΩΡΑΚΙΣ. ΥΗ8-8606 CZT ROHS

Τηλεφωνικό φιςCAT6 θωρακισμένο8P8CΒαθμός Επιχρύσωσης 6U..

0,17€ Χωρίς ΦΠΑ: 0,14€